Kodu > Uudised > Sisu

Uued liikmed FLEXmax MPPT Solar Controller Family

Sep 17, 2020

Fangpusun FLEXmax MPPT Seeria 60AMP ja 80Amp on alati meie HOT müügi tooteid Solar Charge Kontrollerid teemad . Viimase viie aasta jooksul , Mis TOP Kvaliteet ületab enamiku päikese kontrollerid turul , aidata meie klientidel võita palju turul ja sai palju positiivset tagasisidet .

 

Wiefelstede, K, 50%, FLEXmax MPPT 60 (12.24.48.2006.

Wiefelstede, 80A.

Mate 2 (mänguaste)

RTS (kaugtemperatuuri andur)

 

Nii palju kliendi soovi , Fangpusun Power System Side HUB 4 , HUB 10 Tulevad käesoleva aasta novembris, See on New Products uudised ette , Märkame uuesti, kui hakkame müüma .

 

Ühenda Aksesiaalid Mate 2 ja HUB üksused , see võib kuvada ja hallata mis tahes kombinatsiooni 4 FLEXmax MPPT Seeria Charge Kontrollerid . (HUB 10 võimaldab MATE kontrollida kuni 10 FLEXmax MPPT seeria charge kontrollerid)


HUB Accessary tulevad tähendab nüüd saab ühendada maksimaalselt 10 ühikut FLEXmax MPPT 80 ja saab töötada maksimaalselt 75kw PV Power , See tähendab nüüd on võimsam ja usaldusväärsem oma süsteemi kasutamiseks, kui seda kasutatakse FLEXmax MPPT kontrollerid.

 

Ka nüüd Blue Series MPPT , D-seeria MPPT Solar Kontrollerid ja meie 5 aastat garantii Xtender Seeria Inverterid (1.5Kw - 21Kw) on veel väga väga populaarne turul .

 

Võtke meiega ühendust , Kõik päringud või tooted taotluse on teretulnud igal ajal!

 

Tee elu paremamaks ------ Fangpusun