Kodu > Uudised > Sisu

Hub4 ja Hub10 Flexmax MPPPT päikesekontrolleri jaoks

Oct 30, 2020

Nagu me kõik teame, on fangpusun Flexmax MPPT 60A 80A päikeseenergia regulaator 7 aastat hästi müünud. Aastaid vanade klientidega meilisuhtluse ajal oleme väga mures selle pärast, kas fangpusun Flexmax MPPT 60A 80A päikeselaadimiskontrollerit saab paralleelselt seada. Kuna päikesekontrolleri fangpusun MPPT kvaliteet on nii hea ja stabiilne, on see ideaalne!

Täna tahaksin teile öelda häid uudiseid, fangpusun Hub4 ja Hub10 on praegu arendamisel, need ilmuvad ja hakkasid müüma kahe kuu pärast. Sel ajal sai fangpusun Flexmax MPPT 80A 60A kontrollerit kasutada paralleelselt Hub4 ja Hub10-ga ning kasutajad said päikese MPPT-laadimisregulaatorit vabalt konfigureerida. HUB-süsteemi kommunikatsioonihaldur on teie võrgustatud teisendussüsteemi selgroog. Fangpusun HUB suhtleb virnastamise, koormuse jagamise ja energiasäästu sisse / välja signaalidega. HUB-i abil koordineerib ja haldab teie süsteemi täielikult Mate.

Hub4 and Hub10_

Rummu funktsioon järgmiselt:

● HUB edastab virnastamisfaasi, koormuse jagamise, järkjärgulise käivitamise ja seiskamise teavet otse inverterite vahel

● Ühenduskaablid on standardvarustuses kaheksajuhtmeline CAT5 koos moodulpesadega RJ45.

● HUB-i saab toita mis tahes MX60 kaudu.