Kodu > Uudised > Sisu

Kustutage probleem, jätke kvaliteet

Oct 20, 2020

Saastevaba, lühikese ehitusperioodi ja küpse tööstusahela eeliste tõttu on fotogalvaanilised elektrijaamad olnud paljudes riikides esimene valik taastuvenergia arendamiseks. Wenzhou Xihe Electric Co., Ltd. on päikeseenergia muunduri ja kontrolleri tootjana veendunud, et erinevalt küpsest traditsioonilisest energiast ei ole fotogalvaaniline tööstus veel puudutanud GG-d; innovatsiooni ülemmäära".

图片1


Vaadates tulevikku, on 2020. aasta lõpusirgel ning fotoelektritööstus ja isegi ülemaailmne energianõudlus seisavad silmitsi paljude ebakindlate teguritega, nagu näiteks&populaarne trend; covid-19" ;, kovettide juhtimis- ja kontrolliaeg 19, majanduse taastumise vorm ja kiirus pärast covid-19 populaarsuse hajumist. 2020. aasta andmete kohaselt on ülemaailmne energianõudlus languses. Ehkki epideemia võib energiasüsteemile suurt mõju avaldada, annab see ka hea võimaluse energiamajandusele kiiremaks ja tugevamaks liikumiseks.

Fotoelektritööstuse turul on toote kvaliteeditase ebaühtlane. Kuidas Fangpusun konkurentidest eristub? Kvaliteet on kriitiline. Meie toodetele tehakse range pikaajalise usaldusväärsuse testimine ja keskkonna kohanemisvõime testimine.

Peaks olema&"; temperatuur GG"; tootes: meil on mitmesuguste stsenaariumide jaoks sobiv päikesepatareide laadija kontroller. Päikesepatareide laadija kontroller töötab kiiresti, tegeleb riketega professionaalsemalt, usaldusväärsema ohutusega ja suurema efektiivsusega. Muidugi, fangpusun, kellel on kümme aastat' kogemusi päikeseenergias, on olnud muunduri uuendamiseks uuendustegevus. Näiteks uus stiil Xtender seriesXTM& Uue seeria XTHpower tehnoloogia siinusmuundur suudab realiseerida üha keerukamaid funktsioone, pikka kasutusiga ja suurt hulka teavet. See suudab mõista inverteri tööolekut, väljundvõimsust, rikke tüüpi, täisvõimsuse mooduli disaini, ohutut ja usaldusväärset.

图片2

Fotoelektritööstuse innovatsioon pole kunagi peatunud: selle innovatsioon vähendab jätkuvalt päikeseenergia kulusid ja suurendab selle levikut.