Kodu > Uudised > Sisu

Erinevus PWM-i ja MPPT-päikesekontrolleri vahel

Oct 16, 2020

Väljaspool fotogalvaanilist süsteemipäikese laengu regulaatoron hädavajalik, et kaitsta aku ülelaadimist ja ülelaadimist ning pikendada aku kasutusaega. Pärast aastatepikkust arengut on tehnoloogiaPWM laadimiskontrolleron olnud väga küps. Kuid leidsime, et tegelikult on pärast fotogalvaanilise elektrijaama töötamist elektritootmine sageli väiksem kui algne kavandatud väärtus, mis mitte ainult ei raiska süsteemi.

图片1

Fangpusun MPPT kontrolleron hea valik, MPPT on maksimaalse toitepunkti jälgimine, päikesepaneeli pinge reaalajas jälgimine ning kõrgeima pinge ja voolu väärtuse jälgimine kõrgeima elektrienergia väljundi kaudu, aku laadimiseks kõige tõhusam süsteem .

图片2

Päikesepaneeli väljundpinge peab olema suurem kui aku pinge. Kui päikesepaneeli pinge on madalam kui aku pinge, on väljundvool 0 lähedal.

图片3

PWM päikeselaengukontrolleridedastage päikesepaneelide energia parameetrite seadmise teel (või püsiva pinge või konstantse voolu abil), mis ei muutu vastavalt ümbritseva keskkonna muutustele. Ühelt poolt on lihtne põhjustada aku ebapiisava laadimise olekut, teiselt poolt ei saa see hea ilma korral päikeseenergiapaneeli täielikult ära kasutada, mille tulemuseks on raiskamine.