Kodu > Uudised > Sisu

Valguskiir fotogalvaanikas Covid-19

Oct 16, 2020

Sõna" covid-19" pole meile võõras. Eelmisest aastast kuni selle aastani oli see Maailma Terviseorganisatsiooni poolt loetletud kui&kõrgeim tase; rahvusvahelise murega rahvatervise hädaolukorrad" nakkushaiguste hädaolukorra lahendamise mehhanismis. Covid-19 mõjutab otseselt kõiki eluvaldkondi, Fangpusun usub, et&otsene mõju; covid-19" fotogalvaanikatööstuses on väike, kuid fotogalvaaniline tööstus süttib valgusvihu tähisega&"covid-19 GG".

图片6

Päikeseenergia on kõige intensiivsem töö, odav ja hõlpsasti kasutatav taastuvenergia tehnoloogia, millel võib selles osas olla oluline roll." Võtke loodus ja kasutage seda looduse jaoks" ;. Inimene ja loodus eksisteerivad harmooniliselt koos, see kehtib ka fotoelektritööstuses.

Hiljuti käis fangpusuni peadirektor ja tehnikainsener Tianjinis. Pärast Tianjini saabumist panime oma tooteseeria XTM puhta siinusmuunduri Tianjini xiangshengtongi meditsiinilaborisse katsekatsesse. Meditsiiniline ravi on elektritarbimise osas väga range ja vajab stabiilset toiteallikat. Selles testis on Xtenderseries'i XTM elektritehnoloogia puhas siinusmuundur PCR-laiendus. Zenith pakub ööpäevaringset katkematut toiteallikat. UPSi toiteallikas on fangpusun' s Xtenderseries XTM päikeseinverterite põhifunktsioon. UPSi toiteallikas tagab täppismeditsiiniseadmete või tervisekontrolli jaoks stabiilse, ohutu ja usaldusväärse elektrikaitse. See toode on ka&"covid-19 GG" test. Fangpusun on panustanud fotogalvaanilise tööstuse ja ühiskonna heaks.

图片7

Ilma epideemilise olukorra kartuseta on valgust, on lootust. Samal ajal müüb fangpusun oma toodete heade omaduste ja nõudlusega muundurite järele erinevates hoonetes ja stseenides oma toodete eelistega hästi nii kodu- kui välismaal ning pakub professionaalsemaid energialahendusi kõikidele elualadele.